szczupla sylwetka a duzy brzuch

szczupla sylwetka a duzy brzuch

Co będzie można potrzebujesz-kilka małych ciężarów (3lb, 5LB i 8LB) monitor pracy serca (zawsze na cardio)

Masy kostki (między 3 a 5lbs.) dla większej intensywności, jak w opakowaniu deluxe. Zasadniczo zrobić swoją booty typu treningu przez 30 dni i przenieść do roztworu Combination przez kolejne 30 dni. Można również przełączyć tygodni wokół, aby uzyskać inny trening po Osiągnęliśmy pożądanych rezultatów.

Więc chcieli obejrzeć DVD. Oglądaliśmy jeden o nazwie Cardio Axe. To faktycznie odbywa się w studiu Leandro w Nowym Jorku i na plażach Brazylii. Mogę szczerze powiedzieć, że wyglądało to bardzo fajna muzyka jest wspaniała, a ruchy są bardzo fajne. Już następnego dnia moja siostra i siostrzenica postanowił zrobić Cardio Axe i zapytał, czy chcę spróbować też powiedziałem tak po pisma i żebractwa (2 razy). Czułem się naprawdę dziwnie przez około 3 minuty, ponieważ ruchy są zupełnie inne niż wszystko, co kiedykolwiek próbowałem.

Potem czułem się bardzo dobrze i był wielki czas tak naprawdę nie czuję się tak, jakbym pracował w ogóle. Pociłam kule i czułem się jakbym był w Brazylii z wielką muzyką i brazylijskich środowisk i wyciąć sceny. Leandro jest bardzo dobrym motywatorem i robi ruchy podobnie jak inni. Przypomniało mi się już następnego dnia, gdy moje mięśnie tyłek były bardzo bolesne! Zadzwoniłem moją siostrę i siostrzenicę i zostały doświadcza same.Wow myślę, że naprawdę nie kierować mięśnie w tył. Byłem w szoku, bo to był tylko jeden trening (1 dzień) i czuliśmy się bolesność. Myślę, że mogę rozpocząć dodawanie w niektórych z tych treningów dla niektórych innych ćwiczeń cardio i AB, a może będę po prostu kupić inny dla siebie, od kiedy faktycznie bawić. To nie jest zły pomysł, aby przełączyć rzeczy w harmonogramie siłowni, ale to, co jest złym pomysłem jest, aby twoje ego w drogę brakujących lub na coś, co może być bardzo dobrze, a dla was w ten czy inny sposób , Podobnie jak w przypadku każdego schematu fitness odżywianie jest bardzo ważne.Bez odżywiania organizm nie będzie odzwierciedlać wszystkie ciężkiej pracy. Dziękuję za przeczytanie mojej recenzji. Miłego dnia.

Odwiedź http://pushplaywithcoachjaye.blogspot.com/2009/12/brazillian-butt-lift.html Aby zobaczyć filmy o treści Brazil Butt programu podnoszenia treningu.

E-mail: Coachjaye@Pushplaywithcoachjaye.com

Skype: Coachjaye

James Bethea aka Coachjaye

Artykuł dzięki: