szczupla sylwetka a wysoki cholesterol

szczupla sylwetka a wysoki cholesterol

Ardyss ciała Magia – Pros Wady – Czy to naprawdę działa lub jest to oszustwo

Jedną z pierwszych rzeczy, których nauczyłem się w Home Based Przemysłu Biznesu ponad 20 lat temu, jest jak szukać piramida i jak rozpoznać ewentualne SCAM!

Gdy firmy sprawiają zadziwiające lub nierealnych roszczeń o swoich produktach, zastanawiam się, czy produkty naprawdę działa lub jeśli jest to tylko oszustwo. Ardyss International oferuje linię zmiany kształtu ciała odzieży, które twierdzą, trwałe rezultaty w miarę upływu czasu. Oferują one również linię Nutrition, pielęgnacji skóry i kosmetyków, które są rzekomo za jedne z najlepszych w branży.

szczupla sylwetka a wysoki cholesterol

Ich flagowym produktem jest Reshaper ciało nazywa Magia ciała. W połączeniu z fizycznymi zaletach noszenia ciała Magia ponownego shaper, firma twierdzi, że można stracić 2 do 3 Rozmiary natychmiast. Oni twierdzą, że dalsze Dzienne zużycie odzieży prowadzi do trwałych rezultatów. Podobno Magic Ciało przekształca swoje ciało od ramion do ud co daje Hour Glass Rysunek.

Dodatkowo, „wtórnym” flagowy produkt, o nazwie Angel Bra, rzekomo zminimalizować obszar piersi do natychmiastowego zmniejszenia lub zwiększenia sam obszar do natychmiastowego powiększania. Mówi się, że firma, wyrównywanie, zmiany kształtu i pleśń piersi, biustonosz bez fiszbin ma kości lub pianka.

Ardyss Międzynarodowy posiada także bardzo lukratywny plan kompensacyjny, który strona implikuje zapłacić 8 różnych sposobów. Oferują one 40% bonusu sprzedaży bezpośredniej, premię Zasilanie Start premie Express (dla team building), wpisowe i Unilevel prowizje, premie pokolenia, imponujący Bonus samochodów, premie Pozycja konserwacji, a basen Prezydencki. Twierdzą, że łatwo powtarzalne system, który podobnie jak ich natychmiastowy sukces Magia ciała, prowadzi do natychmiastowego odszkodowania.

Artykuł dzięki: http://www.lcdvf.pl