szczupla sylwetka a wystajacy brzuch

szczupla sylwetka a wystajacy brzuch Powiedziano mi, że po regulacji, ubiór jest dość wygodne.

Ciało Magia został opisany jako jeden element, który pasuje snuggly pod piersią i rozciąga się w połowie drogi uda, The Reshaper Obudowa wykonana jest z wytrzymałej, lekkiej tkaniny z warstwą koronki, aby nadać mu kobiecy wygląd. Dodatkowy zespół w całej dolnej przedniej pomaga windy i przytrzymaj dolny brzuch w pozycji, podczas gdy przednie panele pomóc twarde i kontrolować swój brzuch. Regulowane ramiączka mają trzy rzędy haczyków, które ciągną się za plecy i poprawić postawę, jak twoje ciało jest tworzona i przekształcane. Wytrzymały elastyczny materiał ulega podwojeniu w tylnym obszarze lekkiego miękkiego fiszbinami podwójnymi szwami w szwach, aby dać dodatkowy dolny i buda-domy.pl górny oparcie. Dodatkowy panel z każdej strony pomaga szczupłe biodra i krzywych wokół niższych pośladki podnieść i przytrzymać go w tym położeniu. Nogi mają otwór haka dla wygody toalet.

szczupla sylwetka a wystajacy brzuch

Dobra, teraz prawdziwy test, czy to magia ciała naprawdę działa? Gdyby tak było, to nie byłoby zmienić tylko swoje życie, ale życie milionów rozważa jeden na trzech Amerykanów ma nadwagę. I nie pominąć możliwość finansową z lukratywnego Planu Wynagrodzeń Ardyss ‚, to będzie dosłownie Gold Mine. Był tylko jeden prawdziwy „pełny dowód” sposobem, aby wiedzieć, czy twierdzenia były prawidłowe. Musiałem kupić Magia ciała. Wiedziałem, że bez względu na to, co oni twierdząc, jeśli to nie działa, nie byłoby realną wartość dla konsumenta końcowego. Wiedziałem, że będzie to albo oszustwem lub piramidy i chciałbym mieć nic wspólnego z tym!

Więc kupiłem Magia ciała. Ku mojemu zaskoczeniu, byłem tam zaskoczony. W rzeczywistości, kiedy kładę się na ubranie, to znacznie przekroczył moje oczekiwania i nieprzewidywalnie, kazał mi Lose2sizesInstantly. Mój żołądek spłaszczone mego boku iz powrotem Rolls Zniknął mój biust i pośladki zostały zniesione i dała mi Natychmiastowy Hour Glass Rysunek.
Artykuł dzięki: