szczupla sylwetka i wystajacy brzuch

szczupla sylwetka i wystajacy brzuch

Stracić 2 do 3 rozmiary błyskawicznie … z pewnością można zrozumieć mój sceptycyzm po przeczytaniu tego bitu informacji. Myślałem, tak, racja – W twoich snach może! Moim skromnym zdaniem, było to po prostu jedna z tych „dobrze, by było prawdziwe” historie. Spojrzmy prawdzie w oczy. Waga utracone jest tak ważna dla amerykańskiej opinii publicznej, że ludzie są gotowi zaryzykować śmierć, aby umożliwić bariatryczna Chirurg usunąć część swoich żołądkach. Inni są skłonni do poddania nóż dostać odsysanie tłuszczu, zmniejszenie piersi, liposukcja itp Firma twierdzi, że ich odzieży ochronnej osiągnąć te cele od razu nr Surgery, nie pigułki, żadna dieta, No Lie!

Tak, byłem tam, wyłączyć na wyścigi, aby zakończyć moją należytej staranności, rzeźba jakiegoś czasu szeroko zakrojonych badań. Online, ja i strategicznie położony połączona z wieloma osobami na terenie Stanów Zjednoczonych, który nabył ciała przekształcenia szaty. I nawet natknął specjalnego segmentu featuring Magia ciała wyrządzone przez NBC.

szczupla sylwetka i wystajacy brzuch

Ku mojemu zaskoczeniu, każda osoba, z którą rozmawiałem ranted i bredził o tym magicznym odzieży oraz ich natychmiastowego klepsydry rysunku, każdy twierdzi, że skurczyła 2 rozmiarach natychmiast. I nawet odkrył, że firma miała brzuch koszulkę dla mężczyzn, które produkowały podobne wyniki.

Gdy pytałem o zaletach Magii Ciała, odpowiedzi były, spłaszcza brzuch, likwiduje rolki boczne (zwane także uchwyty miłości), Slims uda, poprawia postawę i Wyciągi piersi i pośladki.

szczupla sylwetka i wystajacy brzuch

Ok, wszystkie te wspaniałe roszczenia; Jednak chciałem wiedzieć, jakie są minusy były. Czy to jest wygodne; Jest to jeden cały kawałek; jak daleko w dół noga to przedłużenie; Jak daleko to idzie; Ubikacja jest przyjazny, co to jest wykonane z, etc.

Muszę przyznać, że nie był gotowy do odpowiedzi. Jedyne minusy były wymienione ktoś musiał pomóc z założeniem ubrania po raz pierwszy i to na ogół trwa od 2 do 3 dni, aby się komfortowo noszenia.
Artykuł dzięki: http://kostka-brukowa-podlaskie.pl