zdrowie dla wszystkich

zdrowie dla wszystkich

Przeciwutleniające Rich Foods – Pokarmy bogate w przeciwutleniacze

Istnieje wiele pokarmy bogate w przeciwutleniacze. Od czego zacząć, a które do wyboru może wydawać się przytłaczająca, a nawet wręcz mylące. Wiec gdzie zaczynamy?

Poniżej znajduje się lista 10 najlepszych pokarmów bogatych przeciwutleniające, które powinny być zawarte w diecie.http://mbaevent.pl Ale zanim przejdziemy do tego istnieje kilka rzeczy, które chciałbym wspomnieć.

Większość produktów bogatych w przeciwutleniacze pochodzą z owoców i warzyw. Nie tylko owoce i warzywa mają przeciwutleniacze witaminy potrzebne (takich jak witamina A i witamina C) … ale mają też liczne składniki odżywcze przeciwutleniające (takie jak likopenu i luteiny).

zdrowie dla wszystkich

A jeszcze kilka innych pokarmów z przeciwutleniaczami korzyści może nie wiedzieć. Niektóre z tych źródeł to …

– Białka, takie jak kurczak, indyk, mięso, wołowina, serwatka, owoce morza, jaja, tofu.

– Kwasy tłuszczowe omega-3, które pochodzą z łosoś, makrela, anchois, śledź, sardynki czy można na nich uzupełniają (dobra dla wegetarian).

Pozwól mi wyjaśnić znaczenie tych źródeł.

zdrowie dla wszystkich

Białko … wspomnieć białka, ponieważ białko składa się z aminokwasów. I aminokwasy pełnią wiele ważnych funkcji w ciele. Ale najważniejszą funkcją, dotyczące przeciwutleniaczy, ma pomóc stworzyć organizmu najmocniejszy antyoksydant … glutationu.

Szybkie dygresja … chude białko jest również doskonałym elementem diety, jeśli szukasz zdrowego odchudzania.

Glutation jest utworzone z aminokwasów cysteiny, kwasu glutaminowego i glicyny. Te 3 aminokwasów można znaleźć w białkach. Źródła białka obejmują kurczak, indyk, wołowina, mięso, ryby, serwatka owoce morza, jaja.

Jeść chude źródła białka daje organizmowi aminokwasy niezbędne do tworzenia … glutationu, który jest organem najbardziej silnym przeciwutleniaczem.

Artykuł dzięki: