zdrowie a cywilizacja

zdrowie a cywilizacja

Omega 3 … są rodzajem tłuszczów nienasyconych (aka. Zdrowego tłuszczu), co jest bardzo korzystne dla organizmu. Bez zbytniego drętwy, obejmują one kwas alfa-linolenowy (ALA), EPA i DHA.

Z badań wynika, że ??kwasy omega 3 są świetne w walce z rakiem i chorobami układu sercowo-naczyniowego, ochrony i utrzymania zdrowego mózgu, zmniejszając stan zapalny i może pomóc w odporności.

Więc białka i kwasy omega 3, wraz z owoców i warzyw, są jednymi z najlepszych żywności z przeciwutleniaczy.

Teraz, gdy mamy, że rozmowa pokryte Spójrzmy prawdzie o najwyższej przeciwutleniających pokarmów bogatych należy dodać do swojej diety!

Top 10 przeciwutleniające Rich Foods

Poniżej znajduje się lista 10 najlepszych produktów bogatych w przeciwutleniacze. Opieram tę listę na kombinacji kryterium w tym jak są dostępne w wielu pożytecznych składników odżywczych, jak dużo przeciwutleniaczy, witaminy mają, w składniki odżywcze, dostępnych badań przeprowadzonych, ich cena i dostępność.

Innym kryterium myślałem o to „Gdybym został zatrzymany na wyspie i był tylko jeden przeciwutleniacz bogate jedzenie dostępne … co byłoby najlepsze dla mojego zdrowia?”

Oto one …

1) papryką – głównie czerwone i zielone

zdrowie a cywilizacja

2) Pomarańcze

3) Truskawki

4) Borówki

5) Brokuły

6) Szpinak

7) Pomidory

8) Jabłka

9) Śliwki

zdrowie a cywilizacja

10) Jajka

To jest moja opinia na temat ogólnych Top 10 przeciwutleniających pokarmów bogatych. A jeśli można, na pewno idź organiczna. Mniej pestycydy, hormony, mniej śmieci coraz mniej na drodze swojego zdrowia i tych produktów bogatych w przeciwutleniacze.

A jeśli mogę dodać tylko jeden więcej do listy … Chciałbym dodać cebulę.

Jaki jest twój ulubiony Antioxidant pokarm?

Czy masz swój własny liście 10 lub ulubioną potrawę, którą chcesz się podzielić? Czy są jakieś potrawy mi brakowało? A może po prostu chcesz zadać pytanie?

Kliknij poniższy link, aby podzielić się swoimi przemyśleniami na temat tego, co myślisz, że top 10 pokarmy antyoksydacyjnych powinno być.

Jakie są wasze top 10? Kliknij tutaj, aby skomentować.

Przeciwutleniacze Detektyw: Odkrywanie Mit i prawda o przeciwutleniacze, zdrowia i odżywiania

Inne pokrewne strony: Gdzie szukać najlepszych źródeł przeciwutleniaczy

Artykuł dzięki: